HISTORIE
1.ročník
11.7.1998 hřiště Staré Hobzí,Chlumec,účast 10 týmů
Pořadí:1.SK Mrákotín
2. TJ Dyje Staré Hobzí
3. FC Disco Kasalý
4.FC Tango Dačice
2.ročník
5.7.1999 hřiště Peč,účast 10 týmů
Pořadí:1.FC Disco Kasalý
2.AC Marvin-Kounek
3.FC Dachau-gambrinus
4.FC Habšajd
3.ročník
22.7.2000 hřiště Peč,účast 8 týmů
Pořadí:1.FC Habšajd
2.Klasici Jihlava
3.Rychlá rota Jihlava
4.FC Tango Dačice
4.ročník
6.7.2001 hřiště Peč,účast 16 týmů
Pořadí:1.Bakov nad Jizerou
2.FC Dachau
3.FC Disco Kasalý B
4.Pivonky C.Budějovice
5.ročník
13.7.2002 hřiště Staré Hobzí,Vnorovice,účast 20 týmů
Pořadí:1.FC Disco Kasalý
2.SG Bosonohy
3.SK Elmaro
4.Kelta Sedlo
5.USC Thaya(Rakousko),6.Penthouse Jihlava,
7.Olda Tyma Boys,8.SK Mrákotín,9.FC Dachau,
10.Modrý balet Jaroslavice,11.Inter Jaroměřice,
12.Arsenal Brtnice,13.FC Habšajd,
14.TJ Dyje S.Hobzí,15.Pivoj Pacov,
16.SK Egston Jemnice,17.FC Kovo Havlík,
18.FK Nekopnemsy,19.Pivonky C.Budějovice,
20.Výběr S.Hobzí/Praha
6.ročník
12.7.2003 hřiště Staré Hobzí,účast 24 týmů
Pořadí:1.Fešáci
2.SK Mrákotín
3.Modrý balet Jaroslavice
4.Dream team Slavstar
5.FC Disco Kasalý,6.Candrkáři Jaroměřice,
7.Teletabbues Pardubice,8.FC Dachau,
9.Kelta Sedlo,10.SG Bosonohy,
11.FC Habšajd,12.Volfířov,
13.TJ Dyje S.Hobzí,14.Lipolec,
15.Dragon Jihlava,16.Pedagog C.Budějovice,
17.FC Rečice,18.VHB Praha,
19.FK Nekopnemsy,20.TJ Dyje S.Hobzí B,
21.-22.Beercelona,Podkomín,23.Chaos team,
24.Trávníčci
7.ročník
17.7.2004 hřiště Staré Hobzí,účast 22 týmů
Pořadí:1.SK Elmaro Dačice
2.Candrkáři Jaroměřice
3.Teletabbues Pardubice
4.TJ Dyje S.Hobzí
, 5.Fešáci,6.MB Jaroslavice,7.SK Mrákotín,
8.FC Dachau,9.SG Bosonohy,10.Kelta Sedlo,
11.Volfířov,12.Quizard J.Hradec,13.FC Janga,
14.Mexico,15.Chaos team,16.Beercelona,
17.FK Nekopnemsy,18.FC Rečice,
19.Devils J.Hradec,20.VHB Praha,
21.Dragon Jihlava,22.Lipolec
základní skupiny04.doc (25 kB)
8.ročník
16.7.2005 hřiště Staré Hobzí,účast 24 týmů
Pořadí:1.SK Elmaro Dačice
2.Kelta Sedlo
3.Candrkáři Jaroměřice
4.Teletabbues Pardubice
5.Effecto Dačice,6.Dream team Slavstar,
7.SG Bosonohy,8.Velvet team N.Ríše,
9.TJ Dyje S.Hobzí,10.Korejši Jemnice,
11.Volfířov,12.FC Motivace J.Hradec,
13.SK Mrákotín,14.Fešáci,15.FC Janga Dačice,
16.Tatran Kedluben S.Hobzí,17.Kněžice,
18.Slza Srnec Jemnice,19.FK Nekopnemsy,
20.FC Formaroste Jihlava,21.Mexico,22.Lipolec,
23.Chaos team Bílkov,24.TJ Dyje S.Hobzí B
9.ročník
1.7.2006 hřiště Staré Hobzí,účast 22 týmů
Pořadí:1.1.FC Candát Prachatice
2.SG Bosonohy
3.Dream team Slavstar
4.Candrkáři Jaroměřice
5.Teletabbues Pardubice,
6.Cervený Hrádek,7.Fešáci,
8.Lipolec,9.Modrý Balet Jaroslavice,
10.TJ Dyje S.Hobzí,
11.FK Nekopnemsy,12.Kelta Sedlo,
13.FC Rebels C.Budějovice,14.Volfířov,
15.Chaos team,16.Mexico,17.FC Rečice,
18.G-tým stáj Dačice,19.SK Mrákotín,
20.Hříšice,21.1FC Sošoni,
22.A JETO Jihlava
10.ročník
14.7.2007 hřiště Staré Hobzí,účast 19 týmů
Pořadí:1.Candrkáři Jaroměřice
2.Dream team Slavstar
3.Torpedo Užgorod S.Hobzí
4.Modrý balet Jaroslavice
5.Kelta Sedlo,6.Teletabbues Pardubice,
7.TJ Dyje S.Hobzí,8.1FC Candát Prachatice,
9.G-tým stáj Dačice,10.Mexico Slavonice,
11.SK Mrákotín,12.SG Bosonohy,13.FK Dačice,
14.FK Nekopnemsy,15.Včera,
16.FC Rebels C.Budějovice,17.Chaos team,
18.1FC Sošoni S.Hobzí,19.N.Ríše
11.ročník
19.7.2008 hřiště Staré Hobzí,účast 17 týmů
Pořadí:1.SG Bosonohy
2.Teletabbues Pardubice
3. 1FC Candát Prachatice
4.Dream team Slavstar
5.Torpédo Užgorod,6.Lipolec,7.Fík team,
8.FC Rebels C.Budějovice,9.TJ Dyje S.Hobzí
10.FC Shithell,11.Předkožky,12.Klído pído,
13.Litrpool,14.TJ Dyje S.Hobzí B,15.Tygři,
16.Chaos team,17.TJ Podolí
12.ročník
11.7.2009,hřiště Staré Hobzí,účast 18 týmů
Pořadí:1.Willy boys
2.1.FC Candát
3.1.FC Heiru
4.Dream team Slavstar
5.TJ Dyje S.Hobzí A,6.Candrkáři,7.Nová Ríše,
8.Teletabbues,9.Zoufalej Chaos,
10.Rozmetadlo Příbraz,11.Běhařovice,
12.Diskanti,13.Klído pído,
14.TJ Dyje S.Hobzí B,15.FK Gauro,
16.FK Nekopnemsy,
17.SK Hradištko,18.SDH Lhotice
13.ročník
10.7.2010 hřiště Staré Hobzí,účast 20 týmů
Pořadí:1.Willy boys
2.Znojemský vokurky
3.1.FC Candát Prachatice
4.Tj Nová Ríše
5.1.FC Heiru,6.SG Bosonohy,7.Slabý baterky,
8.Tj čzu Praha,9.Candrkáři,10.Tj Dyje S.Hobzí,
11.Dream team Slavstar,12.Telletabues,
13.Chlastonvilla,14.Bílý balet,15.Vildovi děti,
16.Klído pído,17.SK Hradištko
18.FK Nekopnemsy,19.Bike park Telč,20.Sršně
zákl.skupiny 2010.rtf (3,6 kB)